Zaczynami w dziesiątkę a kończymy w dziewięciu!

Dragon Nowy Glinik 0 -1 Zorza 03 Łubienko

W niedzielne popołudnie udaliśmy sie do Glinika, gdzie od początku spotkania graliśmy w dziesiątkę. Mimo kilku sytuacji podbramkowych gospodarzy w pierwszej połowie do przerwy wynik remisowy. Po zmianie stron druzyna gospodarzy zaczęła coraz śmielej atakowac bramke Mazura, lecz dzisiaj nasz bramka zaliczyl świetny mecz. Kilka bardzo dobrych interwencji, jak z resztą gra całej drużyny, która zagrała jak kolektyw. Świetna gra w obronie przyniosła nam trzy punkty chwile później.Rzut z autu wykonany przez Szymona Czaje, na gola zamienił Paluch. Do końca meczu mieliśmy pod górkę. W 70 minucie czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Citak. 20 minut graliśmy w DZIEWIĄTKĘ! Dzięki walce i uporowi przywozimy z Glinika trzy punkty !:)

Gratulacje dla Zawodników !:)
Dziekujemy Kibicom za przybycie na mecz !

Mazur-Sz.Czaja,Ł.Citak,K.Doniek,M.Czaja-K.Gierlicki,G.Paluch,K.Citak,M.Citak-M.Fiałkiewicz